Yalaza 3.Bölüm

     
Yalaza 3.Bölümü ile bu akşam 30 Eylül günü sizlerle olmayı sürdürüyor. Yine karakterlerimizi bekleyen nacizane maceralarla buluşturarak yüzünüzde tebessüm oluşturmayı sürdüreceğiz.
yalaza 3.bölüm

Taraklı kasabasının sakin hayatına bir meteor gibi düşen Alev, yanında belayı da getirmiştir. Her ne kadar kasabanın Yalaza’cısı Settar Baba ve Santral kurdukları oyunla belayı kovsalar da, Alev kasabada olduğu sürece istenmeyen hadiselere tanık olacaklardır. Kasaba halkı, İbrahimi yıllardır seven Nalan sayesinde acaba Alev’den kurtulabilecek midir? Alev’i kötü adamlara teslim eden Nalan yaptığından pişman olacak mıdır? Oral, İsmail ve Fatih’in kızlarında gözü olduğunu öğrenen İbrahim, onlara nasıl bir ders verecektir? Yıllar önce kaybettiği aşkı olan Alev’in geri dönüşüyle mutlu olan İbrahim, kasabaya gelen bir adamın “Alev’in kocasıyım” demesi ile girdiği şoku atlatabilecek midir? Peki İbrahim’in kızları Nalan-Alev ve babaları arasında kalmışken nasıl bir tercih yapacaklardır?

Yalaza 3.Bölüm Fragmanı

     
yalaza 3.bölüm fragmanı
Yalaza 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Ekranların Trt 1'de yayınlanan komedisiyle herkesin beğenisini kazanmayı başarırken mükemmel olaylarıyla İbrahim ve Alev'in, çoçukluk aşkıyla daha fazla tatlanırken yeni olaylara şaşıracağınız absürtlükte maceralar karakterlerimizin gözünde sizleri bekliyor olacak.

Popüler Yayınlar