Yalaza 1.Bölüm Fragmanı

     
yalaza 1.bolum fragmani
Şu yalan dünyaya ağlayarak getirirler, Yalaza ile güldürürler. Dizimizin 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Bütün oyuncu kadrosundan oluşan kısa tanıtımında duygularına yer verilmiştir. Aile komedisi olacak olan proje de içinizi eminiz bütün aile bireyleri olarak izlediğinizde ısıtacaktır. Sezonun en iddialı güldüreni biz olacağımızdan eminiz.

Tanıtım Fragman çok beğenerek seyrettik, üstelik samimiyet gerçekten o kadar güzel yansımış ki ekibin yüzüne hepsinin uyumu da harika görülmektedir.

Yalaza Dizi Konusu

     
Trt 1 Kanalında buluşacak olan Yalaza Konusunda komedi, aile ve en önemlisi gerçekçiliğiyle sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Özellikle ünlü yönetmen, yapımcı Osman Sınav, önderliğinde olması da ayrıca ilgi odağı olup, beklentileri üstümüzde tutmaya neden olmaktadır.

İlk analizlerimize göre gerek oyuncuları, ekip biraz geçmişte efsane olan, günümüzde hala hatırladığımız Ekmek Teknesi havası esintisini hissettirdi Biz inanıyoruz ki aynı kalite de seyirciye yansıyarak eminiz beğenilerinizi kazanacaktır.

Yalaza Konusu


Daha önce görmediğimiz klişelerden uzakta olacak olan hikayesiyle aile sıcaklığını içinizde hissederek, hep beraber oturup seyredebileceğiniz yeni sezonun nadir projelerinden birisi olacaktır.


Yalaza Nerede Çekiliyor Sakarya Neresi Çekildi

     
Osman Sınav'ın, yeni dizi projesi "Yalaza" Çekimleri Sakarya'da, 24 temmuz da başlamıştı. Diziye büyük ilgi gösterilmektedir. Özellikle çekim yerlerinde halk tarafından yakından takip edilip, ilgi gösterilmektedir. Sakarya'nın, ileri gelen isimleri valileri, belediyesi tarafından ziyaret edilirken ilçeye olan turizmde önemli katkı sağlayacağına inanılmaktadır.

Özlenilen isimleri bir araya getirmeyi başaran Sınav, yine efsanevi bir komedi diziyle karşımıza çıkacaktır. Uzun zaman akıllarımızdan çıkmayacağına inanarak bizler fan site kurucuları olarak kamera karşısında ve arkasında bulunan ekibimizin fotoğraflarını da çekim yerlerinden sizlerle paylaşacağız.
nerede çekiliyor

Popüler Yayınlar