Yalaza 1.Bölüm

     
Yalaza 1.Bölümün çekimlerine başlanmıştır. Osman Sınav'ın, önderliğinde Trt 1 Kanalında yayınlanacak olan dizinin cast çalışmalarında tamamlanmasıyla oyuncular kamera karşısına geçtiler.

Çekimleri güzel memleketimizden birisi olan Sakarya'da, sürmektedir. Ekibimize büyük ilgi olduğunu ve orada yaşayan insanların sevgilerini hissetmerlerinden büyük mutluluk duyduklarını açıklamışlardır. Yalaza Dizisi ilk bölümünün yayın tarihi henüz kesin değildir ama, proje Ağustos ayının sonlarına doğru yetiştirilmek üzere planmıştır.

Her türlü duyguyu barındıran bir dizi olacaktır! Konusunu daha önce görmediğiniz klişelerden olarak işleyerek Yalaza izle çok beğeneceğinizden eminiz.
yalaza 1.bölüm

Yalaza Fragmanı

     
Osman Sınav'ın, yeni dizi projesi belli oldu. Yalaza ile Trt 1 kanalında sizlerle buluşturacağı enfes dizisi ile yine heyecanları doruklara çıkartacaktır. Komedi temasıyla duyuruldu. Projenin her türlü duyguları içereceği konusuyla sizleri bağlayacağından eminiz.

yalaza fragmanı

Yalaza 1.Bölüm Fragmanı ise gelecek haftalarda yayınlanması beklenilmektedir. Çekimleri geçen hafta başlanmış olup Sakarya'da, çekimleri son hızla sürmektedir. Özellikle oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin uyumu, yeni yüzlerinde tanımanızı sağlayacak olan projeyi özellikle takip etmenizi içten istemekteyiz.

Yalaza Dizisi yakında sizlerle buluşacak. Büyük ihtimal Ağustos'un, ortalarında seyirci karşısında ilk sınavını verecektir.

Popüler Yayınlar